Znaleziono 10 ofert

Sortuj

Zorzy Polarnej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : AX012548

43 m2 2 Pokoje 13 209,30 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2001  
568 000,00 PLN szczegóły
Przy Agorze

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : AX012550

48,60 m2 2 Pokoje 69,96 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1965  
3 400,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : AX012551

22 641 m2   499,09 PLN/m2
     
11 300 000,00 PLN szczegóły
Trembowelska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : AX012552

180 m2 4 Pokoje 11 944,44 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 161 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : AX012553

332,77 m2 6 pokoi 8 113,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 1 200 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły
Roalda Amundsena

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : AX012554

70 m2 3 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
3 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : AX012555

1 006 m2   447,32 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Sokołowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : AX012557

41,96 m2 2 Pokoje 61,96 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 600,00 PLN szczegóły
Przy Agorze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : AX012559

56,30 m2 3 Pokoje 13 854,35 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1969  
780 000,00 PLN szczegóły
Wiedeńska

Dom (Segment środkowy) na wynajem

Numer oferty : AX012558

144,01 m2 5 pokoi 62,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2016 Działka 70 m2
9 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: