Warszawa Praga-Południe, Wiatraczna
568 300 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 48,69 m2
11671.80 PLN /m2
Powierzchnia
48,69 m2
Liczba pokoi
2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: AX009159
Powierzchnia: 48,69 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 1 z 5
Balkon : 1
Cena za m2: 11671.80 PLN
Cena: 568 300 PLN

Opis nieruchomości:

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.
Bezpłatna pomoc doświadczonych doradców kredytowych.
Możliwość wykończenia pod klucz.


Unikalne połączenie zabytkowego budynku o klasycyzującej formie z wielkomiejską i nowoczesną architekturą stworzy niezwykle eleganckie i jedyne w swoim rodzaju miejsce w tej części miasta. Na 5 piętrach przewidziano jedynie 77 mieszkań, a na parterze kilka lokali usługowych - dostępnych zarówno od strony ulicy, jak i z drugiej strony budynku. Również dla komfortu i wygody mieszkańców usytuowano niewielki zielony dziedziniec z ławkami oraz 2-kondygnacyjną halę garażową. Główne wejście znajduje się w zabytkowej części budynku. Jednak po przekroczeniu jego progu mieszkańców i ich gości witać będzie nowoczesny design i wysokiej jakości materiały składające się na części wspólne zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal. Uwagę będą przykuwać m.in.: efektowne okładziny ścienne, portale windowe i oświetlenie typu LED.

Mieszkania zaprojektowano z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu dostępnych przestrzeni. Wszystkie z nich posiadać będą duże okna, balkony bądź loggie ze szklanymi balustradami, a część tych na I piętrze - tarasowe ogródki. Na ostatniej kondygnacji znajdą się największe w ofercie mieszkania kilkupokojowe o ponadprzeciętnej wysokości, a te najbardziej luksusowe posiadać będą loggie z wyjściami na tarasy na dachu. Roztaczać się z nich będzie efektowny widok nie tylko na najbliższą okolicę, ale również na Stadion Narodowy i wieżowce w Śródmieściu. Wspomniane mieszkania będą posiadać również instalację ogrzewania podłogowego oraz będą przygotowane do montażu instalacji klimatyzacyjnej.

W ofercie inwestycji dominują mieszkania typu studio o różnych rozkładach i metrażach od 25 do 43 m2 . 2-pokojowe mieszkania zaczynają się już od 46 i kończą na aż 62 m2 . W budynku znajduje się też 5 mieszkań 3-pokojowych o metrażach od 60 do 89 m2 i tyle samo 4-pokojowych od 75 do 116 m2 . Największe mieszkanie w budynku ma powierzchnię 135 m2 i jest jedynym lokalem 5-pokojowym. Wybierz te, które odpowiada Twoim potrzebom!

Termin oddania 06 2022 r..

--Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego--

Skontaktuj się z agentem :
Zbigniew Kuśmierek

Telefon : 577202252

zbigniew.kusmierek@axton.pl


Lokalizacja: