Warszawa Bielany, Przy Agorze
780 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 56,30 m2
13 854,35 PLN /m2
Powierzchnia
56,30 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1969

Dane nieruchomości:

Numer oferty: AX012559
Powierzchnia: 56,30 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 7 z 10
Rok budowy: 1969
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 13 854,35 PLN
Cena: 780 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Kupujący nie płaci prowizji.
Trzypokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 56,30 m2, położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Zapraszamy na wirtualny spacer 3D:
https://sb360.online/ux3pu6 
Opis pomieszczeń:
- pokój dzienny z balkonem,
- przedpokój,
- kuchnia  z oknem,
- 2 sypialne,
- łazienka.
Do mieszkania przynależy zamykane pomieszczenie.
Piwnica.
Pomieszczenie na rowery.
Mieszkanie do remontu.
Forma własności: odrębna własność.
Księga wieczysta bez obciążeń.
Wysokość czynszu: 850 zł.
Budynek z 1969 roku położony wśród zieleni.
Okolica cicha i spokojna, zadbane tereny zielone wokół budynku.
Parkowanie na wewnętrznym parkingu w sąsiedztwie budynku lub przy ulicy.
Lokalizacja: w pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola, plac zabaw, boisko do koszykówki, las Bielański. Odległość do metra Młociny około 10 minut pieszo, do przystanku autobusowego i tramwajowego kilka minut pieszo.
Cena podlega negocjacji.

--Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego--

Wirtualny spacer po nieruchomości:

Skontaktuj się z agentem :
Monika Mazur

Telefon : 609500791

monikamazur@axton.pl

Lokalizacja: